Ceyda Düvenci ''Karantina bize iyi geldi.''

Ceyda Düvenci ”Karantina bize iyi geldi.”

1

Kendisi gibi oyuncu eşi Bülent Şakrak ve çocukları ile salgın için alınan tedbirlere uyan Düvenci, ev karantinasından paylaşımlar yapmaya devam ediyor.

2

Çocuklarıyla yaptığı aktiviteleri sık sık takipçileriyle paylaşan Düvenci, son olarak karantina sürecinde kendisine iyi gelen şeyleri listesini yayınladı.

3

Düvenci, listesinde şöyle dedi:

4

“Düşününce son 1,5 ayda bana iyi gelen şeylerin listesini yapmaya karar verdim. Mesela evde üretmek bana iyi geldi, kitap okumak iyi geldi, hiçbir şey yapmamak iyi geldi, kitaplığımı düzenlemek iyi geldi, sevgilimle göz göze, diz dize olmak iyi geldi.”

5

“Yeni fikirler üretmek iyi geldi, duygularımı fark etmek iyi geldi, çocukları izlemek ve onlarla vakit geçirmek iyi geldi, sıkılmak iyi geldi, hayatı bambaşka duygularla yaşamak iyi geldi. Sen ne düşünüyorsun?”

6

Öte yandan Düvenci, geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşımla yetişkinlerin bozulan psikolojisini çocuklarına yansıtmamaları gerektiğini dile getirmişti.

7

Ceyda Düvenci, kızı Melisa ile çekildiği fotoğrafı sosyal medya hesabından, “Evet, bulutlandık ama çocuklarımıza endişe vermemeli… Onlarla gülümsemeye devam…” notuyla yayınlamıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir