Saadet Partisi maske dağıtımına Super Mario'lu gönderme

Saadet Partisi maske dağıtımına Super Mario’lu gönderme


Saadet Partisi maske dağıtımında yaşanan problemleri “Super Mario” oyununa uyarlayarak anlattı. Videoyu sosyal medya hesabından paylaşan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu “Bu kadar zor olmamalıydı” dedi.

s-2c55fac5ad9c09a3a7ffb6b7f7f6b21e546663
Türkiye’de koronavirüse karşı önlem olarak sosyal alanlarda kullanımı zorunlu olan maskenin dağıtımında çok kez yöntem değişikliğine gidildi. Vatandaşların mağduriyeti bir türlü giderilemeyince en son tavan fiyat belirlenerek satışının serbest bırakılmasına karar verildi.Saadet Partisi maske dağıtımında yaşanan karmaşayı “Super Mario” oyunu üzerinden esprili bir şekilde anlattı. Saadet’in yaptığı uyarlamada “Super Mario” karakterinin yerinde bulunan “Super Maske” oyun içerisinde aşamalardan geçerek maskeye ulaşmaya çalışıyor. “Mario” ilerlerken diğer yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun açıklamaları duyuluyor.

İşte o video

İşte o video İşte o video 5eb31bb8b007c0e326480de7.jpg
Oyunun sonunda “Mario” maskeye ulaşırken, şu ifadeler yer aldı:”Önce maske satışı yasaklandı.PTT ile dağıtılamadı.E-Devlet ile olamadı.Telefonlara kod gelmedi.İş yerlerine ulaşmadı.Maske satışı serbest bırakıldı.Maskeye ulaşmak bu kadar zor olmamalıydı.”

Karamollaoğlu: “Bu kadar zor olmamalıydı”

Videoyu Twitter hesabından paylaşan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu “Maskeye ulaşmak bu kadar zor olmamalıydı” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir