Ünlüler Anneler Günü'nü böyle kutladılar

Ünlüler Anneler Günü’nü böyle kutladılar

1 ABONE OL

Duygusal satırlarla annelerinin Anneler Günü’nü kutlayan ünlüler, takipçilerini duygulandırdı. İşte ünlü isimlerin o paylaşımları…

2EBRU ŞALLI

EBRU ŞALLI

“Yeryüzündeki tüm annelerin anneler günü kutlu , mutlu olsun. Annelerimin ellerinden öperim , Bugün yanımda olduğunu hissettiren tüm annelerin gözlerinden öperim.. Ponçik hep benimle hiç ayrılmayacak .. Sadece 9 yıl canlı bir meleğin yaşadığına şahit oldum, yaşamaya devam edecek.”

3BEGÜM KÜTÜK YAŞAROĞLU

BEGÜM KÜTÜK YAŞAROĞLU

“Ruhu güzel, kalbi güzel canım annem. Şanslıyım ki senin evladınım. Hayata bir daha gelsem yine senin çocuğun olmayı dilerdim. Tüm annelerin ve senin günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.”

4SELİN CİĞERCİ

SELİN CİĞERCİ

“Öncelikle ben de 60 yaşımda sana benzemek istiyorum. Burada seni anlatamam be annecim hayatım boyunca bana yaptıkların, babamdan gizlediklerimiz, 18 yaşımdayken anneler gününde sana gerçek kimliğimi açıkladığımda bütün gün sarılıp ağlamamız, neler neler, hayatımız entrika oldu kız seninle… Hep babadan gizle gizle her neyse güzel eğlendiğimiz güldüğümüz günlerimiz de oldu fazlasıyla hem de şimdi böyle benim en yakın arkadaşım oldun dostum iyi ki sana küçük yaşta her şeyi söyledim.”

5

“Seni bırakıp giderken 5 sene diye gitmemiştim ama evden her şey 2-3 güne düzelir diye terk etmiştim. O günler yaşadığımız en büyük sınavdı anneciğim ama bir geldim tam geldim bak. Bir dakika kendimi unutturmadım aradaki uçup giden yılları bir şekilde kapatmaya çalıştım sizler çok hassas sizler çok yürekli sizler çok güçlü sizler hep affedici sizler hep evlatlarını ne olursa olsun bırakmayanlar sizler… Saymakla bitmez. “

6AJDA PEKKAN

AJDA PEKKAN

“41 mum yanarmış canınızdan bir can gittiğinde… Her gün biri sönermiş mumların. Kırk gün sonunda hafifler gibi olurmuş insanın içinin acısı. Annem, sevgili yarim 21 yıl önce yakıp gitti o mumları. O tek mum var ya içimde bir yangın hala. Ne hakkını ödeyebilirim ne de karşılıksız sevgini… Benim melek annem nurlar içinde uyu seni çok seviyorum. Annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.”

7DEMET AKALIN

DEMET AKALIN

“Anacığım özledim… Üf anne dediğim her gün için özür dilerim. Pazartesi Allah izin verirse yanındayım gülüm başımızın tacı.”

8SİNEM USLU

SİNEM USLU

“Nenninennilerin en güzeli. Benim canım anacığım. Allah seni başımızdan eksik etmesin. İyi ki varsın. Seni çok seviyoruz. Anneler Günün kutlu olsun..”

9DEMET ŞENER

DEMET ŞENER

“Başta kendi annem olmak üzere, anne olan, olmayan, içinde annelik şefkati barındıran tüm kadınların Anneler Günü kutlu olsun. Seni çok seviyorum.”

10PINAR ALTUĞ ATACAN

PINAR ALTUĞ ATACAN

“Anneler Günü’nde hep bir yanım buruk, annemi özlüyorum çünkü ama dünyanın en güzel kelimesiyle hitap edilme sebebim kucağıma geldiği günden beri de anlamı çok başka.”

11KEREM ALIŞIK

KEREM ALIŞIK

Kerem Alışık, 6 yıl önce kaybettiği annesi Çolpan İlhan için duygusal bir şiir kaleme aldı. İşte o satırlar: Canım anneciğim; yine sensiz bir Anneler Günü. Kanlıca’dayım, evin rıhtımında. Sen yoksun. Anne kokan çiçekler var etrafımda. Bir görsen, nasıl da kendini çolpan yıldızı zanneden kuşlar uçuşuyor havada. Sen gidince gökyüzünü bana kapattılar anne, çolpan yıldızına ulaşamıyorum. Ellerini özledim anne, senin o ellerin gibisi yoktur, oğlunun yüreğine yüreğine dokunur. Ben hiçbir yere gidemedim, elinin değdiği yerlerde kaldım anne.

12MÜGE BOZ

MÜGE BOZ

“İlk anneler günüm, çok heyecanlıyım! Daha dün gibi minik Vina’m karnımda yürüyüşler yapıyorduk. Tüm annelerin anneler günü kutlu olsun.”

13ESER YENENLER

ESER YENENLER

“Karıcığım; ilk Analar Günün kutlu olsun.”

14GONCA VUSLATERİ

GONCA VUSLATERİ

“Annem… Ne olduysa olmuştur anne ile kızı arasında. Her anne bir zaman çocuktu.Seni çocukluğundan öpüyorum sevgili Zûleyha’m. Annem… Suya bırakılan kırmızı kalpsin sen. Kıyısız.. .Tüm dalgalarına teşekkür ederim.”

15MESUT AKUSTA

MESUT AKUSTA

“‘Karşılıksız Sevgi ve Fedakârlığı Simgesi Olan Annelerimizin’ Anneler Günü kutlu olsun”

16REHA ÖZCAN

REHA ÖZCAN

“İşte benim biricik anam…Günün kutlu olsun anam. Aydınlık yüzlü̈, cumhuriyet kadını, 50’li yıllarda mini eteğiyle Beyoğlu’nda gezerken, 2000’li yılların İstanbul’una tahammül edemeyip Akçay’a yerleşen, çiçek kokulu, kocaman yürekli anam…”

17BİRAN DAMLA YILMAZ

BİRAN DAMLA YILMAZ

İlk arkadaşım, ilk sırdaşım, annem… Anneler Günü’n kutlu olsun. Çok ağladık beraber, hem mutluluktan hem üzüntüden. Ama hep birbirimize güç verdik. Yolumuza beraber devam ettik. Kimler geldi, kimler geçti ama biz hep birbirimizin yol arkadaşı, güç kaynağı olduk. Seni çok ama çok seviyorum! İyi ki benim annemsin. Bana kattığın her şey için, benim için yaptığın bütün fedakarlıklar için sana binlerce kez teşekkür ederim. Anneanne, seni unuttum sanma! Daha küçücükken bana o sıcacık kollarını açtığın için teşekkür ederim. Bütün cadılıklarıma rağmen beni hep sevdiğin kızlarından ayırmadığın için çok teşekkür ederim. Sizleri çok seviyorum melek kalpli kadınlar! İyi ki ama iyi ki varsınız…”

18BERK OKTAY

BERK OKTAY

“Benim Cennet kokulum… Seni seviyorum Anneler Günün Kutlu olsun”

19ZAFER ALGÖZ

ZAFER ALGÖZ

“Sevgili Anacığım… Daha doğmadan kariyer planımı yapıp. Beni doğurduğun için minnettarım. Hakkın ödenmez Güner Anam. Senin şahsında tüm Annelerin Gününü kutluyorum. Güzel ellerinden öperim.”

20SÜHEYL UYGUR

SÜHEYL UYGUR

“Şu kötü günler bitsin, bana yine ninniler söyle annem.”

21OĞULCAN ENGİN

OĞULCAN ENGİN

Oğulcan Engin de annesi Seda Sayan’ın Anneler Günü’nü “Aşk” yazılı bir fotoğrafla kutladı.

22BELÇİM BİLGİN

BELÇİM BİLGİN

“Anneciğimi ve bütün anneleri özlem, içtenlikle sarıp, öpüyorum. Teşekkürler.Bize en büyük anneliği yapan doğa anaya da sonsuz saygılarımı gönderiyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir